xora pl

Pomoc

Kategoria: Najpopularniejsze

Czy dostępna jest dwuetapowa weryfikacja logowania?

Oczywiście, że tak. Kliknij w ikonkę konta person w prawym górnym rogu, następnie wybierz z listy ustawienia i przejdź do zakładki zabezpieczenia. Tam znajdziesz dokładne informacje, jak włączyć weryfikację logowania.

Dlaczego nie mogę się zalogować?

Jeżeli logujesz się na swoje konto wpisując adres e-mail oraz hasło (które wysyłane jest na podany przez Ciebie adres e-mail), sprawdź, czy przypadkowo nie zostały przez Ciebie dodane dodatkowe znaki (np. zbędne spacje).

Najprostszym sposobem logowania jest skorzystanie z serwisów Facebook, Google lub konta Microsoft. Wystarczy jedno kliknięcie, jeżeli adres e-mail użyty w jednym z powyższych serwisów jest taki sam, jak adres e-mail Twojego konta w xora.pl - jeżeli nie, konto z takim adresem e-mail zostanie założone.

Pamiętaj proszę, że nie podajesz swojego własnego hasła do serwisu xora.pl, jest ono generowane (zawsze inne i zawsze unikalne) przy każdej próbie logowania lub zakładania konta i wysyłane na podany przez Ciebie adres e-mail.

W przypadku dalszych problemów - skontaktuj się z nami. Wspólnie rozwiążemy problem.

Jak włączać i wyłączać powiadomienia?

Kliknij na ikonkę konta person w prawym górnym rogu, następnie wybierz z listy ustawienia, przejdź do zakładki powiadomienia i zaznacz/odznacz opcje powiadomień według własnych potrzeb.

Jakie skróty klawiaturowe mogę zastosować w aplikacjach?

Obecnie w aplikacjach możesz zastosować następujące skróty klawiaturowe:

  • CTRL + F - uruchomienie wyszukiwarki
  • CTRL + G - formularz dodawania nowego folderu, listy, kategorii, grupy etc.
  • CTRL + M - przenoszenie wyświetlanych elementów w innej miejsce
  • CTRL + K - kopiowanie wyświetlanych elementów w inne miejsce

Lista skrótów jest na bieżąco rozwijana.

Moje konto zostało zablokowane

Twoje konto mogło zostać zablokowane z dwóch powodów:

  • znaczna ilość błędnych logowań (ponad 5),
  • naruszenie regulaminu.

Jeżeli Twoje konto zostało zablokowane ze względu na znaczną ilość błędnych logowań, wyślij do nas wiadomość z adresu e-mail powiązanego z Twoim kontem, a my zweryfikujemy je i uaktywnimy ponownie.

Jeżeli Twoje konto zostało zablokowane ze względu na naruszenie regulaminu, poczekaj na kontakt z naszej strony - wspólnie wyjaśnimy sytuację.

Dołącz do xora.pl

W kilka sekund możesz dołączyć do grona użytkowników.